Zarabiaj jeżdżąc z Uberem - o tym, co trzeba zrobić, aby podjąć pracę jako kierowca

Uber został doceniony już przez wiele osób, a grono tych, którzy korzystają z jego usług, powiększa się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego, bo dedykowana Uberowi aplikacja jest wyjątkowo intuicyjna, a skrócenie oczekiwania na przejazd do absolutnego minimum, zwiększa zainteresowanie tą formą podróżowania po mieście. Jak zostać kierowcą Ubera? Udało nam się zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje, dotyczące tego zagadnienia.

Salony samochodowe w Gdyni

Zawsze przychodzi ten czas w życiu każdego kierowcy, kiedy trzeba pożegnać się ze starym samochodem i pomyśleć nad zakupem nowego modelu. Wtedy też stajemy przed wyborem, którego producenta wybrać. W poniższym artykule dowiesz się wszystkiego na temat salonów samochodowych w Gdyni.

Kiedy pomoc tapicera jest jedynym ratunkiem?

Wydawać by się mogło, że z usług tapicera samochodowego korzysta coraz mniej osób. Nic bardziej mylnego! Choć tapicerowanie foteli samochodowych czy wymiana tapicerki w pojeździe nie jest tak popularną usługą, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, wciąż znajdują się osoby, dla których zabiegi te są ważnym elementem troski o pojazd, służący nam na co dzień. Znalezienie odpowiedniego tapicera jest podstawą sukcesu i satysfakcji z wykonanego zadania. Kiedy jego wsparcie jest jedynym ratunkiem i jak znaleźć profesjonalnego tapicera? Podpowiadamy, jak dokonać świadomego wyboru w tym zakresie, by uzyskana pomoc odpowiadała oczekiwanym efektom.

Sprzedaż auta w skupie - czy to się opłaca?

Codziennie po polskich ulicach porusza się mnóstwo samochodów, zarówno starszych, jak i nowszych generacji. Na zakup nowego pojazdu decyduje się coraz więcej osób, ale wówczas pojawia się dylemat, co zrobić z poprzednim autem. Miejscem, które powinno się wówczas odwiedzić, jest skup, w którym bez skomplikowanych formalności można pozbyć się samochodu. 

Czy francuskie samochody są bardziej awaryjne?

W ogólnej opinii kierowców panuje od wielu lat pogląd, że francuskie auta są bardziej awaryjne niż samochody wyprodukowanie w innych krajach. Taki stereotyp oczywiście nie wziął się z niczego, ponieważ jeszcze parę lat temu, często można było zobaczyć popsute samochody z francuskim rodowodem. Nie każdy model i marka pochodząca z Francji, miała problemy z awaryjnością, jednak ogólna opinia na temat francuskich aut utrzymywała się przez lata. Obecnie stereotyp ten odchodzi trochę w zapomnienie. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy obecnie francuskie samochody są bardziej awaryjne od innych.