Skip to main content

Auto Komis — blog motoryzacyjny

Zostań kierowcą taxi: sprawdź wymagania samochodu Bolt

Bolt nie tylko chętnie wykorzystywany jest przez osoby potrzebujące szybkiego transportu w rozsądnej cenie, ale także przez kierowców, którzy w jeżdżeniu Boltem widzą możliwość zarobku. Tego typu rodzaj pracy - jako kierowca Bolta - wydaje się być szczególnie atrakcyjny, ze względu na możliwość dostosowania grafiku swej pracy do innych życiowych obowiązków. I tutaj pojawia się pytanie: kto może zostać kierowcą Bolta?

Jakie wymagania określa Bolt?

Otóż okazuje się, że firma Bolt - wymagania samochodu określa w następujący sposób: 

Pracować może każda osoba uprawniona do prowadzenia pojazdów - używając własnego samochodu, jeśli pojazd wpisuje się w kryteria. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na rocznik produkcji auta. Nie powinien być on starszy niż 2001 rok. Bolt nie powinien także posiadać uszkodzeń technicznych zaliczanych jako poważne. Istotne jest, by samochód był minimum 4 drzwiowy oraz by posiadał 4 siedzenia - nie włączając w to fotela kierowcy. Firma nie dopuszcza do pracy także samochodów małych oraz takich, które można nazwać przestarzałymi. Na swojej stronie Bolt wymienia również modele pojazdów, z którymi nie podejmuje się współpracy. Warto się z nimi zapoznać, planując podjęcie zatrudnienia jako kierowca Bolta.

Kategorie pojazdów, a wymagania firmy Bolt

Ze względu na ciągły rozwój i ulepszanie swych usług, Bolt jakiś czas temu podzielił pojazdy na pewne kategorie, które pozwolą użytkownikom aplikacji dobrać samochód, odpowiadający ich potrzebom. Można wybierać spośród takich kategorii jak:

- Comfort,

- kategoria XL,

- Pets,

- Protect

Ważną sprawą jest fakt, iż kierowcy, którzy chcą dopisać swój pojazd do jednej z kategorii, są zobowiązani do spełnienia wymagań, wymienionych w każdej z nich. Wspólnym wymaganiem w każdej kategorii jest to, by pojazd pochodził z rocznika 2001 bądź był nowszy.

Kategoria pojazdu Comfort obejmuje pojazdy wpasowujące się w listę udostępnioną przez Bolt, z minimalną liczbą siedzeń 4 - bez fotelu kierowcy.Następnie można wyróżnić pozostałe kategorie:

- XL, która obejmuje modele aut posiadające 6 siedzeń, wyłączając w tym fotel osoby kierującej,

- Pets, obejmująca pojazdy z co najmniej 4 fotelami, nie licząc fotelu kierowcy,

- Protect, do której zaliczyć można samochody posiadające 4 drzwi oraz 4 fotele, z wyłączeniem siedzenia kierowcy. Modele samochodów w tej kategorii powinny charakteryzować się doskonałym stanem technicznym oraz co ważne, brakiem uszkodzeń. Dodatkowo, w tej kategorii samochody powinny mieć zamontowaną przegrodę, której zadaniem jest oddzielenie kierowcy od pasażerów.

Przygotowując się do podjęcia tego typu zajęcia, warto mieć na uwadze powyższe wymagania, ustanowione przez wspomnianą firmę. Jeśli chcesz zostać własnym szefem i pracować wtedy, gdy masz na to ochotę - praca jako - kierowca Bolt z OnlyGo jest dla Ciebie! 

Wypełnij formularz dostępny na stronie - https://onlygo.pl/oferta/praca-bolt i zacznij zarabiać! Praca w charakterze kierowcy Bolta z całą pewnością może być świetną formą zarobku, zwłaszcza dla osób, którym zależy na elastycznym grafiku. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Adrian K. · 1 lat temu
    Zmieniłem pracę na bycie kierowcą Bolta i nie żałuję! Lepsze warunki niż w poprzedniej pracy. Elastyczny grafik, możliwość dopasowania do mojego życia. Wymagania samochodu są jasne, a współpraca z OnlyGo ułatwia formalności. Serdecznie polecam!

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Paweł 1 miesięcy temu Jak sprzedać używane auto?
Super sprawa dla kogoś kto bardzo szybko i łatwo chce sprzedać auto. Ja polecam, sprzedałem ...
Damian 2 miesięcy temu Jak sprzedać używane auto?
Szkoda, że nie przeczytałem tego artykułu przed sprzedaniem mojej skody. Świetny artykuł, będę o tym ...
Sprzedaż auta do skupu faktycznie wydaje się całkiem korzystnym rozwiązaniem. Moim zdaniem, nawet jeśli cena ...
Sprzedaż auta w skupie mega się opłaca! Polecam każdemu!
Moim zdaniem tradycyjna sprzedaż samochodu używanego np. przez Internet to zwykłe marnowanie czasu. Sam wybrałem ...